«Կարիերային նավիգատոր»-ը յոթօրյա մասնագիտական կողմնորոշման ծրագիր է, մշակված «Մենք ենք մեր սարերը» զարգացման ...
Վերջին թարմացում` 02.03.2023
2020 թ. Արցախյան պատերազմի ընթացքում հրետակոծության հետևանքով տուժած բնակելի տների համար շինանյութերի ձեռքբերում և վերանորոգման ու վերականգնման, ինչպես նաև այլ շինարարական աշխատանքների իրականացում:
2020 թ. պատերազմի ընթացքում հրետակոծության հետևանքով տուժած 223 տուն ունի վերանորոգման կամ վերականգնման կարիք: Նախագծի շրջանակում նախատեսվում է շինանյութ տրամադրել բնակիչներին և/կամ պետական պատվերով վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնող կապալառու կազմակերպություններին։

Сохраняя Арцах: электронная платформа нематериального культурного наследия
Принудительное выселение коренного населения Арцаха поставило под угрозу сохранение богатого культурного ...
Обновлен: 02.03.2023
Приобретение стройматериалов и осуществление ремонтных и восстановительных работ жилых домов, поврежденных в результате обстрелов во время войны 2020г., а также иных строительных работ.
223 жилых дома, поврежденных в результате обстрелов во время войны 2020г., нуждаются в ремонте или восстановлении. В рамках реализации проекта планируется обеспечение строительными материалами жителей и/или государственных подрядчиков, участвующих в ремонтных работах.